ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НЕДОПУЩЕННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВІРУСУ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

27 лютого 2018 року відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії з питань посилення заходів щодо недопущення розповсюдження на території  району вірусу африканської чуми свиней. У засіданні комісії прийняли участь представники підприємств району, які займаються вирощуванням поголів’я  свиней. На порядок денний було винесено питання недопущення занесення та розповсюдження збудника вірусу африканської чуми свиней на територію району.

Під час засідання, заслухано заступника голови комісії, в.о. начальника Вільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Станіслава Хоменка стосовно ситуації щодо вірусу африканської чуми свиней в Україні.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо недопущення занесення та розповсюдження вірусу африканської чуми свиней на території району. Зокрема, керівникам свиногосподарств району рекомендовано запровадити та дотримуватись «закритого» режиму роботи, а також закупити активні щодо збудника АЧС дезінфекційні засоби та спецодяг для робітників господарств.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації