Святий Миколай, до нас завітай!

19 грудня 2017 року на площі Фестивальна відбулося урочисте відкриття Головної ялинки міста та святкова програма «В гостях у Миколая». На свято запросили учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін та Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко.

В своїх виступах побажали дітям бути завжди здоровими, щасливими та слухняними, добре вчитися та гарно відпочити під час зимових канікул.

Свято підготували колективи художньої самодіяльності комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради: на святкову площу завітали казкові герої Маша, Снігуронька, Ангел, Святий Миколай (учасники театрального гуртка «Барвінок» Дар’я Одокієнко, Яна Зубкова, Вадим Супруненко, керівник Катерина Марченко) та солісти вокального ансамблю «Каприз» Римма Курамшина, Катя Чудіна, Вероніка Пономаренко (керівник Тетяна Охріменко) - заспівали для дітей веселі пісні.

Діти раділи святу, розгадували загадки, водили хороводи біля красуні ялинки. Отже, Новорічно-Різдвяний марафон у Вільнянську розпочався!

19.12.2017 Відділ культури і туризму райдержадміністрації