ДІЄВІСТЬ КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОРМАЛЬНИХ УМОВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою координації дій державних органів, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту населення для подолання наслідків надзвичайної ситуації під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулося позачергове спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і  районного оперативного штабу із координації дій щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення в умовах різкого погіршення погодних умов.

На порядок денний було винесено питання: про стан організації заходів забезпечення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення населення та безпеки громадян.

За результатами обговорення прийнято ряд рішень, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення району:

Районному сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області: підвищити ступінь готовності для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій зимового характеру. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту райдержадміністрації надано доручення терміново підготувати перелік об’єктів критичної інфраструктури, а також місць масового перебування людей, які потребують першочергового захисту у разі ускладнення ситуації. Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано перевести на цілодобове чергування оперативні штаби з ліквідації наслідків складних погодних умов. Прийняти рішення щодо обмеження руху пасажирського транспорту, у тому числі шкільних автобусів.

– Сьогодні ми як ніколи повинні активізуватися та сконцентрувати усі свої сили та можливі ресурси на забезпечення стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення населення та безпеки громадян, – підвів підсумки засідання Олександр Руденко.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації