ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

27.02.2018 у Вільнянській районній державній адміністрації  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося з дотриманням кворуму та в присутності заявників. Кожен із членів комісії, заявників та запрошених мав можливість висловити власну думку, аби  прийняті рішення які б захищали  інтереси дітей. На засіданні розглянуто 15 питань щодо  захисту прав дітей. Зокрема, розглянуто  питання про  призначення  опіки, про доцільність позбавлення батьківських прав, про визначення місця проживання малолітніх дітей, про надання дозволу на відчуження майна, право користування яким має малолітня дитина, про соціальний захист дітей, ін..

Члени комісії заслухали громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем. Члени комісії заслухали та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування які опинились в складних життєвих обставинах. Діяльність комісії є ефективною, скоординованою, налагоджена співпраця всіх суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які залучені до роботи комісії. За результатами розгляду питань буде підготовлено проекти рішень, розпоряджень голови райдержадміністрації та відповідні висновки для суду.

Служба у справах дітей райдержадміністрації