ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ БЕЗРОБІТНИХ НА РИНКУ ПРАЦІ

Важливим напрямом підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Для здобуття нової професії або спеціальності та підвищення кваліфікації за направленням центру зайнятості у 2017 році проходило навчання 235 безробітних. Рівень працевлаштування після проходження навчання станом на 01.01.2018 року складає 97,9%.

Фахівцями Вільнянського районного центру зайнятості проводиться системна профорієнтаційна робота. За період 2017 року фахівцями Центру було надано 10965 профорієнтаційних послуг 3596 особам різних верств населення, обсяги надання цих послуг складають 7111 профінформаційних, 3830 профконсультаційних послуг та 24 послуги з профвідбору, 875 профорієнтаційних послуг надано учням ЗОШ та НВК Вільнянського району. У 2017 році службою зайнятості запроваджено нові форми надання соціальних послуг: запис на прийом в центр зайнятості за електронною чергою, презентація роботодавця у вигляді відео-вакансії, пошук роботи для зареєстрованих безробітних у вигляді відео-резюме.

Стосовно основних пріоритетів та завдань служби зайнятості – у новому році буде завершено реорганізацію та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг. Велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. В роботу буде впроваджено новий, сучасний та зручний сайт. В центрах зайнятості області вже почалося активне запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. А також, запроваджується соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент. Вкрай важливою залишається робота в громадах та надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації