ДЗВІНКА СТРУНА ЛЕСИНОГО СЛОВА

Останній тиждень лютого традиційно присвячений дню народження славної української доньки Лесі Українки, однієї з найяскравіших постатей в українській літературі кінця ХІХ – початку ХХ століття. Вона належить до когорти тих, хто з плином часу дедалі більше вабить своєю творчістю нові й нові покоління. В рамках відзначення цієї знаменної дати працівниками бібліотек міста та району проведено цикл масових заходів: книжкова виставка «Леся Українка - дітям», «Мрії зламане крило»; літературно-музичний ранок «Вінок пам’яті для Лесі Українки» з використанням літературної вікторини; голосне читання казки «Біда навчить».

Працівниками районної бібліотеки для дітей комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради для учнів Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № З проведено усний журнал «Дзвінка струна Лесиного слова». З першої сторінки усного журналу «На шлях я вийшла ранньою весною» учні дізналися про дитячі роки поетеси. Друга сторінка «Безсмертний дотик до душі» присвячена творам, які Леся Українка написала для дітей. Третя сторінка «Сторононько рідна! Коханий мій краю!» полинула у неповторну красу волинської природи, де пройшло дитинство Лесі. Четверта сторінка «Квіточки для Лесиного віночка» стала поетичною.

Учасники заходу декламували вірші Лесі Українки, у дружній і затишній атмосфері проведено пізнавальну міні-вікторину «Безсмертна донька Прометея», у котрій присутні мали можливість заповзято позмагатися за право кращого знавця життєпису поетеси, її вогненного слова. Учні знають не лише основні віхи життя Лесі Українки, а й володіють цікавими фактами біографії і добре орієнтуються в її поетичному доробку.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації