ОЛЕКСАНДР РУДЕНКО: «НАША СПІВПРАЦЯ – НАЦІЛЕНА НА ПЕРСПЕКТИВУ»

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів робочу зустріч з представниками інвестора, який зацікавлений в будівництві електростанції з вироблення електричної енергії. У зустрічі взяли участь Михайлівський сільський голова Король А.М. та землевпорядник Михайлівської сільської ради Стешенко В.Г., Солоненський сільський голова Раковець А.Ф., начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сосна О.І. Представник інвестора-директор з розвитку Greеn Energe Олексій Гуртовенко запевнив, що товариства, які мають наміри будівництва в подальшому електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел (сонячна електростанція) націлені на співпрацю і підтримку відповідних територій та спрямовані на конструктивний діалог з громадою та цивілізований підхід для вирішення будь-яких питань. 

На зустрічі обговорено питання щодо надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населених пунктів на території Михайлівської та Солоненської сільських рад Вільнянського району Запорізької області.

-Наша співпраця - націлена на перспективу, ми сприяємо залученню інвестицій в розвиток району, - підкреслив голова райдержадміністрації Олександр Руденко

Відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації