ПЕРЕМОЖЦІ ВІДБІРКОВОГО ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ»

Нещодавно на базі Запорізької обласної універсальної бібліотеки відбулося нагородження переможців відбіркового обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Учні комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради Сорокіна Дар’я, Зелінська Дарина вибороли перемогу та нагороджені дипломами відбіркового обласного етапу цього конкурсу.

Нагороджені дипломами викладачі школи Станіслав Науменко та Оксана Бузова за підготовку дітей до Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Відібрані роботи дітей Вільнянської дитячої художньої школи направлені до м.Київ, де пройде 4-й етап конкурсу.

Вітаємо наших учнів та викладачів з їх досягненнями і бажаємо здобути перемогу на вищому рівні.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації