Маленькі вільнянці «запалили» обласну ялинку в Запорізькому державному цирку в День Святого Миколая

В Запорізькому державному цирку відбулося свято новорічної ялинки для дітей пільгових категорій. 100 дітей Вільнянського району, серед яких вихованці дитячого будинку сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів, піклувальників, діти, які опинились в складних життєвих обставинах першими побачили новорічну виставу на льоду «Снігова королева» та святкову програму.

Привітав малечу з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

- Святий Миколай вчить нас добру і тому, що любов може подолати будь-які негаразди. Тож, живіть із добром у серці, робіть добрі справи і нехай Святий Миколай захищає всіх українських дітей,  підтримує, дарує надію і виконує усі дитячі бажання. А кожному з вас я зичу щастя, міцного здоров’я і мирного неба, - звернувся до юних гостей Запорізького цирку Григорій Самардак.

Упродовж двох годин дітям демонстрували зимову казку за участю акробатів, жонглерів, клоунів, танцюристів та дресирувальників. А по завершенню вистави  урочисто відкрили обласну новорічну ялинку.

Запорізький державний цирк приймає обласну новорічну ялинку вже 19 рік поспіль. І, як запевнив, голова Запорізької обласної ради, традиція ця залишиться незмінною, кожного року маленькі глядачі затаївши подих передивляються новорічну виставу у Запорізькому державному цирку.

Особливу подяку Служба у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації висловлює голові Павлівської ОТГ Клименку Анатолію Васильовичу, та директору Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» Фесенко Олені Сергіївні, за наданий транспорт.

20.12.2017 Служба у справах дітей райдержадміністрації