ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Безпека життєдіяльності - це система базових знань з проблеми забезпечення оптимальних умов існування людини у природному, соціальному і техногенному середовищах, а також організаційних і технічних заходів та засобів на рівні окремої особи (колективу, держави), спрямованих на запобігання або мінімізацію загроз її життю та здоров’ю в усіх сферах діяльності. За участі керівників та відповідальних працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату в малій залі засідань проведено нараду з питань безпеки життєдіяльності. На порядок денний винесено ряд питань, основні з яких стосувалися порядку дій працівників райдержадміністрації у разі виявлення підозрілих поштових відправлень та організацію роботи з охорони праці.

На нараді презентовано ПАМ’ЯТКУ першочергових дій у разі загрози вчинення терористичного акту за допомогою поштових відправлень. Присутні детально ознайомилися із заходами попереджувального характеру, порядком дій у разі виявлення підозрілого відправлення. За участі начальника сектору превентивної діяльності Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області Дмитра Єфіменка, відповідальних фахівців проведено інструктаж з правил поводження у разі виявлення в кореспонденції невідомої речовини білого кольору.

- Головна мета безпеки життєдіяльності - сформувати в людини свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує, навчити розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки, визначати шлях надійного захисту від них, у разі потреби вміти надавати допомогу собі та іншим, а також оперативно ліквідовувати наслідки прояву небезпек у різноманітних сферах людської діяльності, - зазначила керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації