АВАРІЙНІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

У зв’язку із штормовим попередженням Запорізького обласного центру з гідрометеорології на території Запорізької області 02-03 березня, голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів розширену нараду щодо взаємодії та організації оперативного реагування із залученням необхідних сил та засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах, ліквідації аварій у системах життєзабезпечення населення за умов погіршення погодних умов; оперативного проведення роз’яснювальної роботи серед населення про очікуване ускладнення погодних умов (налипання мокрого снігу та ожеледь, хуртовини, пориви вітру 15-20м/с), необхідність дотримання заходів безпеки та утримання від поїздок на тривалі дистанції; обмеження руху шкільних автобусів.

- У цілому ситуація в районі контрольована. Хочу відмітити злагоджену взаємодію всіх служб. Наразі тривають роботи з розчищення доріг від снігу та обробки їх протиожеледними матеріалами. Проте значне погіршення погодних умов прогнозується і сьогодні, і завтра. Всі служби мають бути готовими до оперативного реагування, всі підрозділи залишаються працювати у посиленому режимі, - наголосив Олександр Руденко.

Відповідальними фахівцями райдержадміністрації проводиться постійний моніторинг функціонування систем життєзабезпечення району, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.