VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості “Новорічна феєрія”

16 грудня у місті Дніпро відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості “НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ”.

У конкурсі прийняли участь учні комунального закладу «Михайлівська музична школа» Вільнянської районної ради: вокальний ансамбль “MODERATO” та солісти. Директор Олексій Молодик та викладачі Тетяна Молодик, Ганна Заліська гарно підготували учнів. Діти виконали твори, як сучасних композиторів, так і класичні твори.

Жюрі у складі, Голови Дніпропетровської спілки баяністів та акордеоністів, завідувача навчально-методичним кабінетом, викладача-методиста вищої категорії ДКК та  Марини Ободовської, солістки-вокалістки Дніпропетровського Академічного театру опери та балету, викладача академічного вокалу Дніпропетровської академії музики ім.Глінки Олени Самойлової, Лауреата міжнародних конкурсів піаністів в Білорусії, Німеччині, Італії, США, Ірландії, Норвегії, Франції, Японії, Австралії, артистки Worldwide Entertainment Production м.Харків Олени Кореневої, оцінили високий професійний рівень підготовки виконання творів учнями Михайлівської музичної школи, привітали з новорічними святами та нагородили Дипломами лауреатів 1, 2 та 3 ступеню, медалями і солодкими подарунками: Ткаченко Дениса - лауреата 1 ступеню, вокальний ансамбль  “MODERATO” - лауреата 1 ступеню, Вернигору Анну - лауреата 1 ступеню, Євреїнову Анастасію - лауреата 2 ступеню, Теплову Анастасію - лауреата 3 ступеню, Слободчикову Марію - лауреата 3 ступеню, Квасніцину Дарину - лауреата 3 ступеню.

VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості “НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ” став ще однією визначною подією підтвердження показників високого професійного рівня  для викладачів та учнів Михайлівської музичної школи.

20.12.2017 Відділ культури і туризму райдержадміністрації