ІНІЦІЙОВАНО ПЕРЕВІРКУ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ В СІМ’ЯХ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

У зв’язку з погіршенням погодних умов та низьким зниженням температури, за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації у районі тривають профілактичні заходи на територіях міської, селищної, сільських рад та ОТГ. З метою перевірки наявності палива, продуктів харчування, одягу за сезоном та дотримання протипожежної безпеки, виконавчим органам місцевих рад району рекомендовано відвідати  дітей в сім’ях, які опинились в складних  життєвих обставинах.

Одними з перших відповідні перевірки здійснили виконавчі комітети Михайлівської, Московської, Солоненської сільських рад та Петро-Михайлівська ОТГ за участю представників виконкомів, депутатського корпусу та медиків. Медичними працівниками Максимівської амбулаторії виявлено шестимісячну дитину, батьки якої перебували у стані алкогольного сп’яніння, у будинку було брудно та холодно, а дитина перебувала у неналежному стані. Дитину санітарним транспортом у супроводі медичної сестри було доставлено до дитячого відділення Вільнянської ЦРКЛ.

З метою захисту прав дитини службою у справах дітей розпочато перевірку стану виконання батьківських обов’язків матір’ю дитини.

Наразі перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинились в складних  життєвих обставинах тривають.

Служба у справах дітей райдержадміністрації