Експерти відбирають кращі проекти до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2020 року

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання обласної робочої групи з остаточного відбору проектних ідей для включення до проекту плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії регіонального  розвитку Запорізької області на період до 2020 року.

У засіданні взяли участь депутати та представники виконавчого апарату обласної ради, керівники підприємств та установ області, структурних підрозділів облдержадміністрації, а також інші зацікавлені суб’єкти регіонального розвитку.

Виконання Стратегії регіонального  розвитку реалізується у два етапи: перший, який наразі триває,  – у 2016-2018 роках; другий – у 2019-2020 роках.

Елла Слепян нагадала, що розроблення проекту плану заходів на наступний період дії Стратегії починається не пізніше ніж за 15 місяців до завершення першого етапу. Тому, з метою своєчасної підготовки плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії, Запорізькою облдержадміністрацією активно проводиться відповідна робота.

Так, протягом листопада-грудня 2017 року тривав збір проектних ідей. Загалом надійшло понад 400 пропозицій.

У рамках роботи галузевих експертних груп було попередньо відібрано 108 проектів, які були презентовані у ході засідання.

За результатами проведення остаточного відбору окремим структурним підрозділам облдержадміністрації доручено доопрацювати проектні ідеї  відповідного напряму та подати їх для включення до плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії.

20.12.2017 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА