НА ЧЕРГОВІЙ НАРАДІ У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

05.03.2018 голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів чергову інформаційно-оперативну нараду.  Під час наради голова райдержадміністрації відзначив високу відповідальність та злагоджену дію районних служб під час ліквідації надзвичайних ситуацій які спричинили складні погодні умови. Станом на 5 березня всі служби району працюють у звичайному режимі; відновлено навчальний процес в загальноосвітніх та дошкільних закладах району; підвіз учнів та вчителів до навчальних закладів не порушується.

На нараді надано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації взяти під особистий контроль захист службової інформації; недопущення створення працівниками самостійних електронних скриньок;  захист власних серверів. Також на  нараді поінформовано про порядок роботи в святкові та вихідні дні 08-11 березня 2018 року та культурно-масові заходи які буде організовано для мешканців району.

По закінченню наради голова райдержадміністрації Олександр Руденко привітав жінок – учасників наради з наступаючим святом 8-Березня.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації