НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ ВІДНОВЛЮЮТЬ НАВЧАННЯ

Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже сьогодні, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 3 березня 2018 року. Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти. З листом можна ознайомитись за посиланням.

У листі, зокрема, йдеться, що виключення можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини. Безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти. 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що  стосуються призупинення роботи закладів освіти https://mon.gov.ua/ua/news/shodo-zayavi-ministra-energetiki-ta-vugilnoyi-promislovosti-igorya-nasalika-pro-doruchennya-zakladam-osviti-prizupiniti-robotu

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації загалом усі навчальні  заклади району розпочали роботу в штатному режимі.

 

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації