УЧИТЕЛІ-КОНКУРСАНТИ-НОСІЇ ЗМІН, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ НЕ ЛИШЕ РЕАЛІЗУВАТИ ВЛАСНІ ПРОФЕСІЙНІ АМБІЦІЇ, А Й ОНОВИТИ ЗМІСТ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ

1 березня 2018 року завершився підсумковий етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», участь у якому дала шанс заявити про себе і педагогам Вільнянщини. Цього року проведення конкурсних змагань відображало контекст прийнятої Концепції Нової української школи. Учителі-конкурсанти – це носії змін, які мають бажання не лише реалізувати власні професійні амбіції, а й оновити  зміст  сучасної  освіти. У 2017-2018 навчальному році у Конкурсі беруть участь учителі української мови та літератури, німецької мови, фізики і фізичної культури.

Пишаємося,  що серед найкращих педагогів Запорізької області у фінальних конкурсних випробуваннях взяли участь молоді та творчі педагоги Вільнянського району: Шабаль Катерина Сергіївна, вчитель української мови та літератури Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (директор  Шпунер І.П.) та  Полевіченко Денис Володимирович, учитель фізики  Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт» (директор Фесенко О.С.). Педагоги не тільки майстерно продемонстрували інноваційні форми і методи роботи, новітні технології в організації сучасного освітнього простору, а й здобули перемогу, посівши перші місця у номінаціях «Українська мова та література» та «Фізика» відповідно.

Щиро вітаємо талановитих учителів з високими здобутками в конкурсі! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.

Висловлюємо глибоку подяку і шану за те, що у складний час не зрадили високій місії і з радістю віддаєте знання, вогонь душі, доброту і людяність сердець своїм учням. Нехай у Ваших серцях завжди панують добро, ніжність і любов. Бажаємо успіхів нашим переможцям у ІІІ (республіканському) етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018".