НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ-ЗДІЙСНЕННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА ПРИМІСЬКОМУ АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів робочу зустріч з питання здійснення пасажирських перевезень на приміському автобусному маршруті загального користування сполученням Запоріжжя – Вільнянськ. У зустрічі взяли участь голова районної ради Андрій Салякін, депутат Вільнянської міської ради Валерій Бумажний, начальник відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Вільнянської міської ради Інна Дяченко, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Оксана Сосна, представник перевізника ТОВ «ПРОФТАКСІ 1» - заступник директора Альберт Лісконог, представники засобів масової інформації.

Альберт Лісконог поінформував про стан справ щодо здійснення пасажирських перевезень на приміському автобусному маршруті загального користування сполученням Запоріжжя – Вільнянськ, у тому числі роз’яснив ситуацію щодо підвищення вартості на проїзд. На зустрічі обговорювалися можливості зниження вартості на проїзд у рамках економічно обґрунтованого рівня для перевізника та прийнятного для пасажирів.

Відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації