МУЗИКА КОХАННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

В місті Дніпро відбувся музичний конкурс, де одне з перших місць зайняли діти з с.Михайлівка Вільнянського району. Інтерв’ю у викладача комунального закладу «Михайлівська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради, нещодавно військового Костянтина Томіліна брала журналіст «Індустріалки» Анастасія Каратєєва. Ось про що йшла мова: Костянтин Томілін після армії повернувся на попереднє місце роботи в Михайлівську дитячу музичну школу, що у Вільнянскому районі. «Індустріалка» писала про те, що в п’яту хвилю часткової мобілізації він відправився на навчання в Львівську область.

- Після армії я повернувся до своєї справи, продовжив навчати дітей музиці, розповів Костянтин Томілін. Загалом працюю в Михайлівській музичній школі 5 років. Я дуже пишаюсь нашими дітьми, які досягають високих результатів. У нас живуть дуже талановиті діти! Нещодавно миповернулись із міста Дніпра, там з 16 по 18 лютого проходив Міжнародний конкурс «Музика кохання». Мої вихованці виступили по класу скрипки і показали дуже гідний результат. Так, Леонід Десятниченко виконав композицію Отто Станлі і Эдуардо ді Капуа та зайняв перше місце в номінації «соліст». А в дуеті Богдан Мазуренко і Леонід Десятниченко виконали композиції «Танго», «Реве та стогне Дніпр Широкий» та стали другими в середній віковій номінації. -У нас багато планів і я знаю, що з моїми учнями ми зможемо їх реалізувати, зізнався Костянтин. Такий рівень виступів наших дітей вразив членів журі. Я щасливий на своїй роботі - це справжня віддушина після армії. Музика здатна вилікувати будь - які рани.

Ми пишаємось успіхами та досягненнями наших учнів і викладачів! Так тримати!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації