Відбулася нарада з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства

21 грудня з метою роз’яснення чинного природоохоронного законодавства у сфері регулювання, охорони та відтворення водних біоресурсів та аквакультури, відповідальними фахівцями відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації проведено спільну нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства, за участі представників Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області.

Під час наради, в якій взяли орендарі водних об’єктів, присутнім надано роз’яснення щодо порядку здійснення спеціального товарного рибного господарства та аквакультури, а також розглянуто основні положення законодавчої бази у сфері рибного господарства..

Зацікавленим особам були надані дійсні зразки звітів та форми документації.

21.12.2017 Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації