«ЖІНКА – ВОСЬМЕ ДИВО СВІТУ»

Напередодні Міжнародного жіночого дня та свята весни в приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся святковий концерт «Жінка – восьме диво світу». Жінок зі святом привітали голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, заступник Вільнянського міського голови Віктор Плахотя та побажали в своїх виступах завжди залишатися молодими, гарними, ніжними і коханими, як сама Весна.

Ведучі програми вітали  присутніх жінок та дівчат з весняним святом, читали вірші про матір та кохання. Свої найкращі пісні глядачам подарувала сильна половина людства – хлопці та чоловіки - учасники художньої самодіяльності міста та району: Олександр Греняк, Сергій Смаглюк, Владислав Шаталов, Микита Дроздов, Владислав Столяров, Віталій Гиря, учасники вокально-інструментального ансамблю «Динаміт» під керівництвом Валерія Охріменка. Щирими оплесками присутні в залі зустрічали народний самодіяльний танцювальний колектив «Веселка» з композиціями «Крутуха», «Рушник», «Вісім дівчат – один я». Захід пройшов в теплій, по весняному святковій атмосфері.

Всіх жінок ми вітаємо з Міжнародним жіночим днем, 8 Березня! Бажаємо невичерпної енергії, вічної молодості та краси, неповторності, здоров’я, оптимізму, душевної гармонії і гарного настрою! Здійснення мрій та сподівань!

Зі святом Вас, чарівні жінки!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації