ШАНОВНІ ЖІНКИ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ!

Сердечно вітаю Вас із приємним, радісним святом – 8 Березня!

Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки – матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке Ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних. Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни. Тому бажаю Вам, щоб не тільки в свята відчували чоловічу увагу, турботу, Хай буде більше посмішок на Ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я Вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у Ваші родини і серця.

З святом Вас!

Голова Вільнянської районної