ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У ВІКАХ НЕ СТАРІЄ

Кожного року в березні місяці українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, унікального й універсального генія, подвижника духовної і національної ідеї, пророка і світоча української нації, загальнолюдського поета, патріота України, великого її сина – Тараса Григоровича Шевченка. В бібліотеках комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради організовано та проведено цикл культурно-масових заходів «Шевченкове слово у віках не старіє». Цікаві факти про Кобзаря представлені на розгорнутих книжково-ілюстративних  виставках «Шлях Кобзаря це шлях народу», «Живуть, Тарасе любий, поміж нас і голос твій, і слово».

Для маленьких користувачів організовано літературно-музичну годину «Шевченкові славу співаємо» та Шевченківські читання «Вдивляючись в рядки пророчі…». Діти читали вірші славетного Кобзаря, показали інсценівку вірша «Мені тринадцятий минало», а потім узяли участь у вікторині «Чи знаємо ми Шевченка?» про життєвий шлях поета. З великим задоволенням переглянули книги тематичної виставки «Читаємо Тараса, учімося в нього».

Проводячи заходи, бібліотечні працівники намагалися донести до користувачів світ образів, думок, ідей Великого Кобзаря, розширити їх знання про життя, творчість, світогляд Т.Г. Шевченка та ще раз переконати в силі його поезії та мистецтва і показати приклад того, як треба служити своєму народові.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації