ПРАЦІВНИКІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЗНАЙОМЛЕНО З ПОРЯДКОМ РОБОТИ ЗІ СЛУЖБОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

У рамках виконання заходів щодо технічного захисту інформації керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь провела інформаційно- роз’яснювальну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та посадовими особами, які мають відповідні допуск та доступ до роботи зі службовою інформацією.

Одним із основних питань порядку денного було питання дотримання основних положень вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення, обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», власних розпорядчих актів. Проведено інструктаж щодо правил поводження з отриманою кореспонденцією. Посадовець поінформувала про те, що аналіз наявної інформації, проведений Службою безпеки України, свідчить про збільшення фактів витоку інформації, що циркулює в інформаційних системах державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах та організаціях. 

З метою локалізації загроз та недопущення фактів вчинення протиправної діяльності відносно інформаційних систем органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій, через наявні можливості керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації визначено виконання ряду завдань та відповідних попереджувальних заходів.

Крім того, керівник апарату звернула увагу присутніх на те, що витік інформації, що циркулює в інформаційних системах, може трапитись внаслідок використання програмного забезпечення відносно якого рішенням РНБО від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» застосовані відповідні обмежувальні заходи. Таким чином, використання зазначеного програмного забезпечення може нанести загрозу інформаційній безпеці держави і створити загрози (передумови) до витоку інформації.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації