ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ВІД РЕЙДЕРСТВА

Протягом останніх років рейдерство в Україні перетворилось на справжню суспільну катастрофу, яка не тільки загрожує розвиткові економіки, а й робить сумнівними перспективи існування та розвитку в Україні приватного, середнього та малого бізнесу. Рейдерство - комплексне явище. Це не тільки фізичні напади на підприємства, а й махінації з документами на землю, на якій працюють компанії.

Є ціла низка схем, якими користуються шахраї для заволодіння чужим майном. Для захисту своїх прав та свого майна від спроб чи вже скоєного рейдерського захоплення, необхідно володіти актуальною інформацією. Для цього найшвидшим способом отримати актуальну інформацію з Державного реєстру прав та з Єдиного державного реєстру в електронному вигляді це можливість скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України за посиланням: https://online.minjust.gov.ua. Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.08.2017 №430 (зі змінами) створено регіональний оперативний штаб із протидії протиправному поглинанню та силовому захопленню сільськогосподарських підприємств (аграрному рейдерству).

З метою оперативного інформування та реагування на рейдерські прояви, на базі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області додатково функціонує телефонна «гаряча лінія» регіонального оперативного штабу із протидії протиправному поглинанню та силовому захопленню сільськогосподарських підприємств (аграрному рейдерству) за номером +380502863406.

Злагоджена та оперативна робота Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Запорізької обласної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади, інших органів та громадян під час функціонування регіонального оперативного штабу із протидії протиправному поглинанню та силовому захопленню сільськогосподарських підприємств (аграрному рейдерству) у Запорізькій області, призведе до оперативного реагування на факти аграрного рейдерства та завчасного попередження його проявів.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації