Впорядкування нормативно-правових актів

21 грудня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь провела засідання комісії по впорядкуванню нормативно-правових актів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено 3 питання: про впорядкування нормативно-правових актів голови райдержадміністрації, прийнятих у ІІ півріччі 2017 року, про стан підготовки та подання розпоряджень голови райдержадміністрації на державну реєстрацію до ГТУЮ у Запорізькій області у 2017 році, про стан  оприлюднення нормативно – правових актів в друкованих засобах масової інформації.

Посадовець охарактеризувала стан підготовки та оприлюднення нормативно-правових актів райдержадміністрації у ІІ півріччі 2017 року, звернувши увагу на необхідності своєчасного розміщення нормативно – правових актів на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації та направлення до ЗМІ для публікації.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олена Зіменко поінформувала, що протягом ІІ півріччя 2017 року було видано 1 розпорядження голови райдержадміністрації, що є нормативно-правовим актом та потребувало державної реєстрації.

За звітний період поточного року жодний з поданих нормативно-правових актів не було повернуто на доопрацювання. Усі подані нормативно-правові акти були зареєстрованими та повернутими до райдержадміністрації у встановлені законом терміни.

Стан оприлюднення нормативно-правових актів у засобах масової інформації - районній газеті «Дніпровські вогні» є задовільним. Райдержадміністрацією нормативно-правові акти для оприлюднення надаються вчасно та публікуються у наступному номері газети, що слідує після дати отримання інформації від райдержадміністрації.

Також, нормативно-правові акти райдержадміністрації оприлюднюються на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації (www.vilnyansk-rda.gov.ua) та є загальнодоступними для ознайомлення.

21.12.2017 Юридичний відділ апарату райдержадміністрації