Запрошуємо на новорічні заходи!

23, 24, 27, 30 грудня 2017 року працівники комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради проведуть новорічні ранки для дітей «Пригоди у країні казок»:
- 23 грудня о 10-00 запрошуємо дітей міста (ціна квитка 20 грн.); о 13-00 – ранок для дітей працівників відділу культури та учасників художньої самодіяльності КУ «Вільнянський РБКД» ВРР.

- 24.12 о 10-00 – благодійний ранок для дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-переселенців, дітей-інвалідів.
- 27.12 о 12-30– новорічний ранок для дітей селища Кам’яне (в приміщені школи).
- 30.12 о 12-00 - новорічний ранок для дітей селища Матвіївка (в приміщені Будинку культури).
Театральний гурток «Барвінок» покажуть глядачам цікаву казку про пригоди героїв в чарівну Новорічну ніч, пограють з дітьми в ігри, танцюватимуть та співатимуть біля красуні-ялинки.
- 27.12. о 20-00 – працівники комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради запрошують молодь на Новорічне Disko parti «Йолка-бал». В програмі візьмуть участь народний аматорський шоу-балет «Форс», спеціальний гість Danil Solovyov та ведучий Alek Podolny з м. Запоріжжя.
29 грудня о 17-00 відбудеться новорічний вогник «Пусть этот Новый год волшебство всем принесёт!» за участю театру мініатюр «Браво» та народного шоу-балету «Форс» для жителів міста (КУ «Вільнянський РБКД» ВРР).
01 січня 2018 року о 01-00 жителів та гостей міста привітають Дід Мороз та Снігуронька. Розважальна програма «Новий рік крокує по планеті» відбудеться на площі Фестивальна м. Вільнянська.

Ласкаво просимо на Новорічні заходи!

Телефон для довідок 4-14-94

26.12.2017 Відділ культури і туризму райдержадміністрації