Новорічно-Різдвяні передзвони

23 грудня колективи художньої самодіяльності Вільнянського району взяли участь в обласному Новорічно-Різдвяному фестивалі з концертною програмою «Новорічно-Різдвяні передзвони» в м. Запоріжжі на площі Фестивальній. В програмі прийняли участь народний самодіяльний фольклорний колектив «Богатиряни»,

керівник Марія Пономаренко, народний аматорський шоу-балет «Форс», керівник Валентина Соловйова, солісти Світлана  Романенко, Тетяна Охріменко, Катерина Чудіна комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради, сімейний дует «Одна родина» Гнаровського сільського будинку культури.

На святково прикрашеній площі зібралися запоріжці та гості міста. Вільнянські Кумушки (учасниці художньої самодіяльності Новософіївського сільського будинку дозвілля Ольга Шапар та Людмила Пелех) розважали глядачів гумористичними подіями зі свого сільського життя. Зі святом присутніх привітав Святий Миколай (працівник Матвіївського сільського центру культури та дозвілля Олександр Федько).

Запальні танці народного аматорського шоу-балету «Форс» -«Циганочка», «Різдвяна», «Новорічні барабанщиці», веселі пісні у виконанні колективів «Богатиряни», «Одна родина» та солістів додали запоріжцям святкового настрою. Глядачі  з радістю зустрічали вільнянців бурхливими оплесками., а після виступу фотографувались біля красуні ялинки з Святим Миколаєм та нашими колективами.

26.12.2017 Відділ культури і туризму райдержадміністрації