Черговий етап громадських слухань – громадське обговорення

Враховуючи суспільний резонанс, що виник навколо питання щодо розміщення каолінового кар’єру та збагачувального комбінату на території Павлівської сільської ради Вільнянського району, у рамках повторного проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради

Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, (яку розпочато 06.12.2017 року),  23.12.2017 року об 11-00 годині у великій залі засідань районної ради (м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12) відбулося громадське обговорення зазначеного детального плану території.

Проведення вищевказаного заходу було організовано задля донесення до громади району планів та гарантій інвестора, а також з метою надання розробником цього проекту детального плану території фахових і обґрунтованих роз’яснень щодо пересторог громадськості, які пов’язані з можливими негативними наслідками діяльності кар’єру, тому до участі у заході райдержадміністрацією було запрошено інвестора – ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» та розробника –                 ПП «Опал».

Консультант з планування та забудови територій ПП «Опал» Анатолій Авраменко презентував проект детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

Під час громадського обговорення, яке відбулося 23 грудня 2017 року, громада ще раз висловила недовіру інвестору та підтвердила свою категоричну позицію проти розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» каолінового кар’єру та збагачувального комбінату на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

27.12.2017 Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації