ВИЇЗНЕ НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ТА ФАХІВЦІВ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ПИТАННЯМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Згідно з вимогами ст.92 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року №819 в період з 19 по 23 березня 2018 року у Вільнянській райдержадміністрації проведено виїзне  навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Так пройшли навчання та перевірку знань з видачею посвідчення наступні категорії: міський, селищний, сільськіголови; голови об’єднаних територіальних громад; секретарі міської, селищної, сільських рад та ОТГ; директори (та їх заступники) навчальних закладів Вільнянського району, а також керівники дошкільних навчальних закладів; керівники (та їх заступники) організацій, підприємств, комунальних установ; фахівці Вільнянської районної державної адміністрації, Вільнянської районної ради. Методичні матеріали додатково надавались у електронному вигляді для самопідготовки і тому всі бажаючі могли пройти курс індивідуально, або повторно. У лекціях у лаконічній та доступній формі розкриті такі теми як законодавчі та нормативні акти з цивільного захисту, заходи оповіщення населення, евакуація, захист від радіаційного забруднення, правила дій при аварійних ситуаціях. Висвітлені у форматі наглядної агітації різновиди надзвичайних ситуацій та правила надання першої допомоги потерпілим.

Викладачі приводили багато прикладів з життя, що викликало додатковий інтерес у слухачів.

«Попереджений – означає захищений»  - головний девіз курсу підготовки з цивільного захисту.