ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні - День Національної гвардії України!

Це свято людей, які відіграють особливу роль у житті нашої області, стоять на варті громадського порядку в Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську та Енергодарі. Вони охороняють приміщення судів та важливі об’єкти інфраструктури.

Від перших днів  антитерористичної операції бійці Національної гвардії виконують бойові завдання на Сході України. Запоріжці завжди пам’ятатимуть імена земляків-гвардійців, які віддали життя за нашу Батьківщину: Богдана Завади, Івана Гутніка-Залужного, Івана Якушина, Бориса Грязнова, Ігоря Юхимця, Сергія Добровольського та інших.

Обов’язок із захисту Батьківщини – дуже почесна та непроста  місія. Ваші подвиги наводять страх на наших ворогів, але вселяють надію у душі земляків. Дякую вам за службу,  зичу мирних домівок та частіше бачити своїх рідних!

голова облдержадміністрації                                   Костянтин Бриль