НАС ЄДНАЄ МУДРІСТЬ КНИГ

У безмежний світ книг запрошує юних читачів районна бібліотека для дітей. Приємні несподіванки, конкурси, дивовижні літературні подорожі, ігри, вікторини, презентації нових книжок — все це довгоочікуване свято дитячої книжки, яке приносить з собою Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цьогорічний Тиждень дитячої та юнацької книги буде тут неймовірно насиченим та принесе купу сюрпризів. Запрошуємо відвідати Вільнянську районну бібліотеку для дітей, що знаходиться на другому поверсі клубу «Данко» за адресою: вул. Бочарова, 5, м.Вільнянськ.

27 березня об 11.00 усі бажаючі зможуть пройти міфологічний бібліоквест «Про що розказують зорі».

На літературну мозаїку «Казка з добрими очима» завітайте 28 березня о 10.00.

Інтелектуальний диліжанс «Що? Де? Коли?» домчить охочих до «Країни пізнань» 29 березня об 11.00.

Юні читці поділяться своїм настроєм та поетичними рядками, що припали до  душі, прочитавши їх з музичним супроводом під час проведення нон-стопу «Я прийшов до вас з віршами», що відбудеться 30 березня об 11.00.

За усмішкою на веселі першоквітневі розваги районна бібліотека гостинно запрошує дітей разом із батьками 1 квітня на «День відкритих дверей» з 9.00 до 15.00.

Завітайте!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації