Пригоди у країні казок

23 та 24 грудня в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися новорічні ранки для дітей «Пригоди у країні казок»: 23 грудня о 10-00 біля ялинки зібралися діти міста; о 13-00 свято відвідали діти працівників галузі культури та учасники художньої самодіяльності КУ «Вільнянський РБКД» ВРР.

24 грудня о 10-00 відбувся благодійний ранок для дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-переселенців, дітей-інвалідів. Театральний гурток «Барвінок» представив глядачам цікаву казку про пригоди героїв в чарівну Новорічну ніч. Дід Мороз  та Снігуронька проводили з дітьми ігри та конкурси, водили навколо ялинки хороводи, співали святкових пісень, розповідали вірші і дарували всім солодкі новорічні подарунки. Дійство скінчилось, а дорослі і малі ще довго не розходились – фотографувались біля ялинки з казковими героями, роздивлялись прикрашену залу, спілкувались, обмінювались враженнями. А ще дякували всім артистам за гарний святковий настрій!.

28.12.2017 Відділ культури і туризму райдержадміністрації