ЗАВЕРШЕНО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Двічі на рік спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації, за участю спеціалістів КП «Запорізького обласного Центру охорони праці» для керівників та головних спеціалістів підприємств, установ та організацій району, організовується та проводиться навчання з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки.

Так з 28 по 30 березня поточного року пройшли навчання з охорони праці представники 32 підприємств, установ, організацій району, з пожежної безпеки представники 26 підприємств. Керівникам та відповідальним спеціалістам з питань охорони праці було проведено курс лекцій з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки. За результатами навчання була проведена перевірка знань.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації