ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

Сьогодні в райдержадміністрації проведено навчання членів територіальних виборчих комісії Вільнянського та Більмацького районів Запорізької області щодо організації підготовки та проведення місцевих виборів, які відбудуться 29 квітня 2018 року. Проведення навчання ініційоване Центральною виборчою комісією спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) із залученням відповідних фахівців (тренерів).

Тренери навчання Яркіни Олена та Тетяна ознайомили присутніх із особливостями проведення місцевих виборів, системою та статусом виборчих комісій та тонкощами їх роботи. Також поінформували учасників навчання про порядок  реєстрації кандидатів, організацію роботи виборчих комісій в день виборів та встановлення підсумків голосування і результатів виборів. Крім того, була надана вичерпна інформація про особливості розгляду скарг, а саме: стосовно суб’єкта звернення зі скаргою, форми і змісту скарги, порядку та строків розгляду скарги. Всі присутні мали змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді на них. По закінченню заходу учасники навчання отримали інформаційні матеріали для полегшення роботи в період проведення виборчої кампанії. До виборів сільського голови та депутатського корпусу Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади залишилося близько місяця. Вже затверджені виборчі округи та сформовано склад виборчої комісії.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації