ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ГАРАНТУВАННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» у Вільнянській районній державній адміністрації продовжується практика проведення засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при голові райдержадміністрації.

 Голова районної державної адміністрації Олександр Руденко провів чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено 4 питання, у тому числі:  про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом січня - лютого 2018 року, про проблемні питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян та системних питань, з якими зверталися громадяни до райдержадміністрації протягом лютого 2018 року.

Увагу присутніх знову було акцентовано на необхідності першочергового вирішення проблем, з якими звертаються громадяни пільгових категорій та які потребують соціального захисту та підтримки. Голова райдержадміністрації Олександр Руденко звернув особливу увагу на покращенні забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, на необхідності проведення аналізу порушених у зверненнях громадян питань й оперативного їх вирішення. Наголосив на поліпшенні якості підготовки відповідей на звернення з роз’ясненням положень чинного законодавства. Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь підкреслила, що в умовах кризової нестабільності сьогодення керівництвом райдержадміністрації зверненням громадян приділялася належна увага, у кожному випадку заявникам надається реальна допомога  або вишукуються конкретні шляхи вирішення їх проблем із залученням відповідних управлінь та служб. За потребою готуються своєчасні аргументовані відповіді або конкретні роз’яснення. Гості проблеми, це передусім водопостачання, газифікація, ремонт доріг сільських населених пунктів нашого району та міста перебувають на постійному на контролі у  керівництва району.   

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації