ПОСАДОВЦІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА ЗВАННЯ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

02 квітня в районній державній адміністрації відбулося чергове засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Конкурс проходить у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях. Вітаючи учасників конкурсу, керівник апарату райдержадміністрації, голова Організаційного комітету Світлана Білоконь відзначила високий професіоналізм державних службовців Вільнянської райдержадміністрації та побажала конкурсантам успіху під час проходження всіх трьох етапів конкурсу. Цього року учасники виконують завдання із тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, а також специфіки функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця. Практична частина Конкурсу передбачає ситуативні завдання щодо складання ділового документу та володіння персональним комп’ютером.

Організаційним комітетом буде розглянуто матеріали і затверджено результати виконання конкурсних завдань учасниками та визначено переможців І туру Конкурсу серед працівників у номінаціях “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації