ЧЕРГОВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Учасники заходу поінформували про стан справ та пріоритетні напрямки роботи на поточний тиждень. На нараді обговорено аналітично-інформаційну довідку про підсумки комплексної оцінки (рейтингу)  результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками 2017 року щодо Вільнянського району.

Надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та наголошено на необхідності  виконання заходів щодо покращення показників оцінки.

Обговорено питання щодо закінчення опалювального сезону в районі; ситуацію в агропромисловому секторі району щодо стану озимих культур та початку весняно-польових робіт.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації