НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ПРАВООХОРОННИХ СТРУКТУР РАЙОНУ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів чергову нараду з керівниками правоохоронних структур району. На нараді надано рекомендації та доручення т.в.о. начальника Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області Володимиру Чикаловському щодо виконання заходів  попередження випадків вирубки дерев в лісопосадках району, зокрема в Петрівському лісі що  знаходиться на території Любимівської сільської ради; необхідності розкриття цих злочинів та механізму притягнення осіб, які скоїли ці злочини до кримінальної відповідальності.

Надано доручення щодо забезпечення контролю за дотриманням  правил дорожнього руху під час проведення Великодніх свят. Надано доручення начальнику Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області Сергію Андрієнку щодо контролю за виконанням заходів та проведенням профілактичної роботи по дотриманню протипожежної безпеки під час проведення Великодніх свят; недопущення підпалу сухої трави, очерету.

Обговорено питання про стан виконання завдань щодо весняного призову юнаків району на строкову службу до ЗСУ. Надано рекомендації щодо покращення роботи по поновленню чоловіків відповідного віку на військовий облік.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації