УЧНІ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «ЗОЛОТИЙ ОЛІВЕЦЬ»

Протягом чотирьох років поспіль комунальний заклад «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради приймає участь в обласному конкурсі «Золотий олівець», який організовує «Запорізьке вище професійне училище». 29 березня у конкурсі взяли участь сімдесят дітей віком від 14 до 18 років з 7 міст Запорізької області (Запоріжжя, Енергодар, Нікополь, Мелітополь, Оріхів, Вільнянськ, Василівка). Учні Вільнянської дитячої художньої школи взяли участь у конкурсі, за умов якого потрібно написати живописний етюд в жанрі «натюрморт» (формат А-2) та вкластися у 4 академічні години.

З 70-ти учасників конкурсу «Золотий олівець» дипломи отримали 10 учнів. Сердюк Марія (учениця 6-А класу) у номінації живописний етюд «Натюрморт» отримала диплом «Приз глядацьких симпатій» та подарунки від спонсорів заходу.

Вітаємо Марію та бажаємо їй творчих злетів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації