ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ СОЛДАТА

Під такою назвою у Вільнянському районі пройшла волонтерська акція, метою якої було привітати українських військових зі святом Великодня, організувати збір святкових смаколиків для солдат у зоні АТО. Відділ культури і туризму Вільнянської райдержадміністрації також став учасником акції «Великодній кошик для солдата».

В рамках доброчинних заходів до Великодніх свят працівники установ та закладів культури району (відділ культури і туризму Вільнянської райдержадміністрації, Вільнянська дитяча музична школа, Михайлівська дитяча музична школа, Матвіївська дитяча музична школа, Вільнянська дитяча художня школа, фінансово-господарська група з обслуговування закладів культури, бібліотеки комунальної установи «Вільнянська ЦБС», Вільнянський районний будинок культури та дозвілля) активно долучилися до збору кошика, а саме напекли пасочок та зібрали необхідні продукти харчування, солодощі, предмети побуту та гігієни, дитячі малюнки, написали листи підтримки та подяки солдатам.

Всім дуже хотілося створити святковий настрій нашим бійцям під час Великодніх свят та донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Ця волонтерська акція набрала великого розмаху по всій Україні. Хочеться вірити, що у Світлий день Воскресіння Господнього у кожного нашого захисника буде гарний Великодній кошик та добрий настрій, а ця жахлива війна нарешті закінчиться. Тримаємось. Ми сильні! Бо ми Українці!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації