ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН СТАВ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ АКЦІЇ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК СОЛДАТУ»

У районі проведено акцію «Великодній кошик солдату», до участі в якій долучилися трудові колективи райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації району, педагогічні колективи закладів освіти, працівники культури та медицини, сільгоспвиробники, і просто патріотично налаштовані громадяни. Виконавчими комітетами місцевих рад району на належному рівні вжито заходи для проведення відповідної акції.

Зібрану допомогу та сформовані великодні кошики направлено до земляків, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, передано військовослужбовцям, які знаходяться у відпустках, бійцям військової частини 3029, які зараз перебувають на передовій лінії. За рішеннями окремих громад сільських рад частину зібраної допомоги передано родинам військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність та незалежність України в зоні проведення Антитерористичної операції, з числа малозабезпечених та багатодітних родин (продукти харчування, листи вдячності від учнів місцевих закладів освіти тощо).

Заклади освіти та культури району стали активними учасниками акції «Великодній кошик солдату»-великодні кошики, зібрані силами загальноосвітніх закладів та навчально-виховних комплексів району, безпосередньо направлено до підрозділів Збройних Сил України та Національної Гвардії України через випускників закладів, які несуть службу в зоні АТО. Активно долучились до акції й представники Вільнянської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Окрім власноруч сформованих великодніх «привітань», надали допомогу місцевим радам району та патріотично налаштованим громадянам у формуванні та фасуванні зібраної під час проведення акції продуктів харчування, засобів особистої гігієни та інших предметів першої необхідності.

10.04.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації