РИБНІ РЕСУРСИ-ПІД ОХОРОНОЮ

З  метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів у водоймах на території Вільнянського району голова райдержадміністрації видав розпорядження від 06.04.2018 №174 «Про проведення двомісячника з охорони рибних ресурсів у 2018 році», який триватиме з 10 квітня до 15 червня цього року. Мета акції — забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах району загального користування.

У водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об’єктів району заборонено проведення робіт, які можуть негативно вплинути на проходження нересту. На цей період заборонено також промисловий та аматорський вилов риби. Даним розпорядженням затверджено ЗАХОДИ щодо підготовки та проведення двомісячника з охорони рибних ресурсів у 2018 році акваторії Дніпровського водосховища та інших водойм району, що мають рибогосподарське значення. Вільнянському відділенню поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, Вільнянському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, відділенню організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Вільнянського міжрайонного відділу Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», селищсільвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам та рибовидобувним організаціям рекомендовано взяти активну участь у заходах по охороні рибних ресурсів у період масового нересту риби в 2018 році. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації проводитиме відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації