КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

У Вільнянській районній державній адміністрації 11 квітня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Андрійовича Руденка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Для розгляду членам комісії службою у справах дітей райдержадміністрації було підготовлено 12 питань, які стосуються захисту прав дітей: про призначення  опіки, про реєстрацію народження дитини, про зміну прізвища дітей, про виведення особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з ДБСТ, про доцільність позбавлення батьківських прав, про соціальний захист дітей та інші.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Також заслухано та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування які опинились в складних життєвих обставинах.

За результатами засідання комісії буде підготовлено проекти рішень, розпоряджень голови райдержадміністрації та відповідні висновки для суду.

Служба у справах дітей райдержадміністрації