ЦІННІСТЬ ЗДОРОВ’Я-УНІВЕРСАЛЬНА ЦІННІСТЬ ЛЮДСТВА

Здоров’я - мудрих гонорар.                                             П.Беранже

Цінність здоров’я - універсальна цінність людства. Отже, необхідно з перших років життя формувати в дітей основи валеологічної культури, що базується на валеологічних знаннях та їхньому усвідомленні, глибокому інтересі до оздоровлення власного організму, прагненні вести здоровий спосіб життя, оволодінні оздоровчо-поведінковими навичками, відповідальності за власне здоров’я та здоров’я інших людей.

З метою формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропаганди здорового, активного способу життя та фізично розвинутої особистості, виховання любові та поваги до історичного минулого України та національних традицій на базі Вільнянського ЦДЮТ організовано і проведено районний етап Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2018», в якому взяли участь 7 учнівських команд. Всі учасники конкурсу з великим ентузіазмом та у піднесеному настрої продемонстрували своє бачення відповідальності за вирішення проблем щодо вживання алкогольних та наркотичних засобів, тютюнопаління, а також висловили своє позитивне ставлення до здорового, активного способу життя. Змістовні та ґрунтовні знання з історії Червоного Хреста, народних традицій збереження здоров’я, з профілактики соціально небезпечних хвороб продемонстрували учні під час проведення конкурсу.

За рішенням районного журі перемогу здобули:

І місце – команда Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Шпунер Л.П., керівник команди Шабаль К.С.);

ІІ місце – команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» (директор Фесенко О.С., керівник команди Солдатенко Н.В.);

ІІІ місце -команда Максимівського НВК (директор Шинкаренко Т.В., керівник команди Головко О.В.).

Всі учасники конкурсу продемонстрували позитивну мотивацію на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропагували здоровий, активний спосіб життя та фізичний розвиток особистості, показали знання з профілактики захворювань і травматизму.

Вітаємо з перемогою!

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації