НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ-ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Вільнянський район: рятувальники перевіряють стан пожежної безпеки освітніх навчальних закладів

Питання безпеки дітей нині є вкрай актуальним, саме тому рятувальники Вільнянського району впродовж другого кварталу перевірятимуть стан пожежної та техногенної безпеки місцевих шкіл та садочків. Мета цих перевірок – контроль за дотриманням вимог пожежної і техногенної безпеки та забезпечення ефективного протипожежного захисту в навчальних установах. 11 квітня  фахівці ДСНС завітали з позаплановою перевіркою до КДНЗ «Дитячий садок «Ромашка» Петро-Михайлівської сільської ради.

Рятувальники перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства, пожежної автоматики.

Додатково для персоналу дитячого садочку провели інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, фахівці ДСНС вручили тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для оновлення в дитячому закладі куточку безпеки.

Вільнянський РВ ГУ ДСНС України у Запорізькій області