ДО ДНЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР

11 квітня на базі Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів рятувальники провели виїзний семінар з освітянами Петро-Михайлівської сільської ради щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту  в закладах освіти даної громади. У семінарі взяли участь директори Петро-Михайлівської та Дніпровської загальноосвітніх шкіл, завідуюча КДНЗ «Дитячий садок «Ромашка», відповідальні особи за пожежну безпеку навчальних закладів, викладачі предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни», а також начальник відділу освіти Петро-Михайлівської сільської ради.

Під час заходу розглянуті питання щодо організації протипожежної безпеки у закладах освіти, дії персоналу під час пожежі або при виникнення надзвичайної події, дії при сигналі «УВАГА ВСІМ». Обговорили правила поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних предметів. Під час лекції рятувальники продемонстрували презентації на відповідну тематику та відеоматеріали, вручили пам’ятки для використання в роботі.

Закінчивши теоретичну частину, учасники семінару направились на подвір’я навчального закладу для закріплення знань на практиці. Згідно плану семінару у школі виникла умовна пожежа, тому співробітники навчального закладу розпочали заходи із евакуації дітей. Для закріплення знань учасникам семінару і школярам  продемонстрували, як гасити пожежу за допомогою вогнегасника.

Після проведення навчань учасники семінару провели аналіз дій адміністрації школи та особового складу пожежно-рятувального підрозділу, визначили проблемні питання пов’язанні з ліквідацією пожежі в навчальному закладі та шляхи їх вирішення.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області