МОЖЛИВОСТІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Вільнянським районним центром зайнятості проведено семінар для мешканців населених пунктів Петро-Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади. У ході зустрічі працівники центру зайнятості ознайомили мешканців громади із можливостями служби зайнятості у питаннях соціального захисту від безробіття, розповіли про результати роботи за 2017 рік та плани на рік поточний, а також питання організації та проведення громадських робіт у 2018 році.

Петро-Михайлівська об’єднана територіальної громада має у своєму складі неоднорідні за розмірами й відповідно можливостями населені пункти: с.Петро-Михайлівка, с. Дніпровка, с.Орлівське, с.Перун, с.Петро-Свистунове, с.Ясинувате, с.Круглик, с.Улянівка, с.Грушівка. Під час заходу презентовано послуги, які надає служба зайнятості, акцентовано увагу на важливості правильного вибору професії, враховуючи свої бажання, здібності, нахили та потреби ринку праці. Учасники семінару отримали інформацію щодо актуальних на ринку праці професій та можливості їх здобуття за допомогою служби зайнятості.

Вільнянський районний центр зайнятості