ВИБІР ЖИТТЄВОГО ШЛЯХУ

За ініціативи та підтримки керівництва Вільнянського районного центру зайнятості, співробітників Вільнянського відділу прабації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації та настоятеля Свято - Володимирівського собору, з метою організації дозвілля, зниження рівня злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом проведенно профорієнтаційний захід. Співробітники органу пробації ознайомили неповнолітніх з історією та традиціями українських православних свят, розповіли про обрядові вироби, такі як писанки, паска, верба. Під час заходу настоятель Свято - Володимирівського собору, благочинний Вільнянського району протоієрей Вячеслав Гончаренко розповів про важливість вибору життєвого шляху кожної людини та майбутньої професії, що сприяє духовному стану людини, побажав духовної рівноваги, переосмислення та обранні правильного життєвого шляху.

Він акцентував увагу на недопустимості формального ставлення до віри, до своїх взаємин з Господом.

- Господь дивним чином управляє людським життям. Але для цього треба постійно перебувати з Ним, а не лише в стінах Храму, - сказав протоієрей Вячеслав. Наприкінці заходу всі бажаючи мали можливість поспілкуватись з благочинним та запитати про особисте.

Під час заходу настоятель собору розповів про історію створення храму, Біблійні перекази про Ісуса Христа, історію свята Пасхи, традиції його святкування в України. Також настоятель провів екскурсію по Свято–Володимирівському Собору, розповів про ікони, що в ньому знаходяться, про повір’я та обряди.

Вільнянський районний центр зайнятості