ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХОДИ!

З 16.04.2018 до 27.04.2018 в Вільнянському районному краєзнавчому музеї увазі відвідувачів буде представлена виставка плакатів «УПА – відповідь нескореного народу» за матеріалами Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху. Фотодокументальна виставка – це розповідь про боротьбу повстанців проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів. Це історія нескорених підпільників, останні з яких склали свою збою тільки після здобуття Україною незалежності.

Унікальні фотографії, розсекречені документи, мапи та інфографіка передають атмосферу безкомпромісної боротьби повстанців. Тож запрошуємо старшокласників та дорослих відвідати виставку.

16.04.2018 о 15.00 запрошуємо до комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради на Віртуальну мандрівку по Україні «Там, де ви ще не були» (Центральна районна бібліотека).

Комунальна установа «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради запрошує 21 квітня 2018 року о 9.00 на площу Фестивальну (м. Вільнянськ) де відбудеться ІІІ Регіональний фестиваль-виставка голубів та декоративних птахів «Перната любов України» та концертна програма дитячих гуртків художньої самодіяльності районного будинку культури та дозвілля.

Всіх бажаючих запрошуємо на заходи!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації